فراخوان استارت آپی «رویداد شاهد» منتشر شد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۰
کد مطلب : ۳۵۵۵۹۵
مدیرکل دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر گفت: فراخوان ارسال ایده‌های نوین استارت آپی ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برای شرکت در نخستین «رویداد شاهد» با هدف بهره‌مندی از توان جمعی آحاد جامعه ایثارگری منتشر شد.
فراخوان استارت آپی «رویداد شاهد» منتشر شد
به گزارش «ایثار»، عادل مهری درباره این رویداد گفت: رویداد شاهد یک رویداد آموزشی-تجربی-تجاری ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با متد بین‌المللی است که با محوریت مرکز دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار می‌شود.
وی اظهار داشت: فراخوان نخستین رویداد استارت آپی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با هدف ثبت ایده، شناخت استارت آپ‌ها و حمایت از طرح‌های برتر آغاز شده و تا 15 آبان ماه ادامه دارد. در این برنامه شرکت‌کنندگان شامل برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، علاقه‌مندان به استارت آپ، بازاریاب‌های حرفه‌ای و طراحان گرافیک گردهم می‌آیند تا ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل دهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کنند.
مدیرکل دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر هدف از برگزاری این رویداد را تقویت اکوسیستم کارآفرینی از طریق آموزش علمی و عملی افراد علاقه‌مند به راه‌اندازی کسب‌ و کار شخصی و اجرایی کردن ایده‌های خود مطابق با اصول علمی کسب‌وکار اعلام کرد.
مهری خاطرنشان کرد: میزان نو بودن ایده، تشخیص نیاز یا خلق نیازهای جدید، قابلیت تبدیل شدن ایده به محصول، تجاری‌سازی ایده، روش بیان و ارائه ایده، استراتژی کسب‌وکار، انعطاف‌پذیری و قابل تغییر بودن، نحوه پیاده‌سازی، میزان کاربردی بودن محصول تولید شده، کیفیت و جذابیت ظاهری محصول، مدل درآمدی محصول، قابلیت تجاری‌سازی محصول و تیم اجرایی از جمله معیارهای داوری این رویداد است.
گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این رویداد به بخش «ثبت ایده» وب سایت roydadshahed.com مراجعه و فرم ثبت‌نام اینترنتی را تکمیل کنند.
انتهای پیام/