کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

فراخوان استارت آپی «رویداد شاهد» منتشر شد

23 مهر 1399 ساعت 19:00

مدیرکل دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر گفت: فراخوان ارسال ایده‌های نوین استارت آپی ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برای شرکت در نخستین «رویداد شاهد» با هدف بهره‌مندی از توان جمعی آحاد جامعه ایثارگری منتشر شد.


به گزارش «ایثار»، عادل مهری درباره این رویداد گفت: رویداد شاهد یک رویداد آموزشی-تجربی-تجاری ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با متد بین‌المللی است که با محوریت مرکز دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار می‌شود.
وی اظهار داشت: فراخوان نخستین رویداد استارت آپی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با هدف ثبت ایده، شناخت استارت آپ‌ها و حمایت از طرح‌های برتر آغاز شده و تا 15 آبان ماه ادامه دارد. در این برنامه شرکت‌کنندگان شامل برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، علاقه‌مندان به استارت آپ، بازاریاب‌های حرفه‌ای و طراحان گرافیک گردهم می‌آیند تا ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل دهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کنند.
مدیرکل دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر هدف از برگزاری این رویداد را تقویت اکوسیستم کارآفرینی از طریق آموزش علمی و عملی افراد علاقه‌مند به راه‌اندازی کسب‌ و کار شخصی و اجرایی کردن ایده‌های خود مطابق با اصول علمی کسب‌وکار اعلام کرد.
مهری خاطرنشان کرد: میزان نو بودن ایده، تشخیص نیاز یا خلق نیازهای جدید، قابلیت تبدیل شدن ایده به محصول، تجاری‌سازی ایده، روش بیان و ارائه ایده، استراتژی کسب‌وکار، انعطاف‌پذیری و قابل تغییر بودن، نحوه پیاده‌سازی، میزان کاربردی بودن محصول تولید شده، کیفیت و جذابیت ظاهری محصول، مدل درآمدی محصول، قابلیت تجاری‌سازی محصول و تیم اجرایی از جمله معیارهای داوری این رویداد است.
گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این رویداد به بخش «ثبت ایده» وب سایت roydadshahed.com مراجعه و فرم ثبت‌نام اینترنتی را تکمیل کنند.
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 355595

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/355595/فراخوان-استارت-آپی-رویداد-شاهد-منتشر

ايثار
  http://www.isaar.ir