شهدا و ایثارگران، آبرومندان دو دنیا هستند

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۶
کد مطلب : ۳۵۵۷۵۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس در دیدار با خانواده شهید «جهانپور شریفی»، گفت: شهدا، جانبازان و آزادگان، آبرومندان دو دنیا هستند چراکه با تمام وجود در راه رسیدن به رضایت پروردگار گام برداشتند.
شهدا و ایثارگران، آبرومندان دو دنیا هستند
به گزارش «ایثار»، رجبعلی راهی در سفر یک روزه خود به شهرستان فیروزآباد در دیدار با خانواده  شهید «جهانپور شریفی» نخستین شهید مدافع حرم استان فارس، گفت: شهدا، جانبازان و آزادگان، آبرومندان دو دنیا هستند چراکه با تمام وجود در راه رسیدن به رضایت پروردگار گام برداشتند و خداوند متعال نیز پاداشی بزرگ و نیکو به آنها خواهد داد.
مدیرکل بنیاد استان فارس بیان کرد: شهدا با نثار خون خود، اسلام و انقلاب اسلامی را بیمه کردند و اکنون ترویج سیره و منش آن بزرگواران در جامعه، کوچکترین کاری است که ما می توانیم در برابر آن همه گذشت و فداکاری انجام دهیم.
دیدار با «منوچهر شریفی» جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس و فرمانده سپاه شهرستان فیروزآباد نیز از دیگر برنامه‌های سفر مدیرکل بنیاد فارس به این شهرستان بود.
 «شهید جهانپور» شریفی 25 شهریور سال 92 در منطقه حلب به شهادت رسید و جانباز 70 درصد، «منوچهر شریفی» نیز سال 65 در منطقه شلمچه به مقام جانبازی نائل شد.
انتهای پیام/