کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر سردار شهید «فرجیان زاده»

26 مهر 1399 ساعت 12:30

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیامی درگذشت مادر گرامی سردار شهید گرانقدر «حاج اکبر فرجیان زاده» و آزاده معزز سردار «حاج سعید فرجیان زاده» را تسلیت گفت.


به گزارش «ایثار»، متن پیام مهندس سعید اوحدی که در مراسم تدفین این مادر شهید توسط رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان همدان قرائت شد به شرح زیر است:
انا لله و انا الیه راجعون
خانواده محترم شهید گرانقدر فرجیان زاده
سلامٌ علیکم
صلابت و شکیبایی مادران شهدای معزز که فرزندان عزیز خویش را در راه رضای پروردگار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی، هدیه کردند در وصف نمی‌گنجد و کلمات قادر به ستودن صبر جمیل این بانوان والا مقام نیست.
درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه «حاجیه مولود باختری» مادر گرامی سردار شهید گرانقدر «حاج اکبر فرجیان زاده» و آزاده معزز سردار «حاج سعید فرجیان زاده» را به شما خانواده محترم تسلیت عرض می‌نمایم.
از منظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام صبرشان ادای احترام نموده و از درگاه پروردگار متعال علو مرتبه ربانی برای آن مرحومه مغفوره و بردباری برای بازماندگان مسألت دارم. امید آن که به فضل الهی و در جوار فرزند شهیدشان قرین رحمت ربوبی گردند.
سعید اوحدی
معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران

انتهای پیام/
 


کد مطلب: 355780

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/355780/پیام-تسلیت-رییس-بنیاد-شهید-امور-ایثارگران-پی-درگذشت-مادر-سردار-فرجیان-زاده

ايثار
  http://www.isaar.ir