کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

گفت‌وگوی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده شهدای خان طومان/تجلیل از رشادت‌های شهدای مدافع حرم

26 مهر 1399 ساعت 20:07

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز شنبه 26 مهر ماه در تماس‌های تلفنی با خانواده شهدای خان‌ طومان بر ادامه راه این شهدای عزیز تأکید کرد.


 به گزارش «ایثار» سعید اوحدی در تماس‌های تلفنی با خانواده شهدای معظم خان طومان سلام مقام معظم رهبری را به این عزیزان ابلاغ کرد و گفت: امنیت و عزت کشور، مرهون ایثار و ازخودگذشتگی این شهدا است و ادامه راه این شهدای عزیز وظیفه‌ای همگانی است.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از درگاه الهی برای خانواده شهدای مدافع حرم صبر مسألت کرد و گفت: ملت بزرگ ایران قدردان ایثار و رشادت شهدای مدافع حرم بوده و برای ادامه راه این شهدا از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند و همچون گذشته پاسدار فرهنگ والای ایثار و شهادت خواهد بود.
خانواده شهدای مدافع حرم نیز در این گفت‌وگوها پس از تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، بر حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی تأکید و برای ادامه جان‌فشانی برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام آمادگی کردند.
گفتنی است در روزهای اخیر هویت پیکر هفت تن از شهدای مدافع حرم تفحص شده منطقه خان طومان از استان‌های مازندران، البرز، قزوین و خوزستان شناسایی شد و پیکرهای مطهر این شهدا به میهن اسلامی بازگشت.
انتهای پیام/
 
 


کد مطلب: 355801

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/355801/گفت-وگوی-رییس-بنیاد-شهید-امور-ایثارگران-خانواده-شهدای-خان-طومان-تجلیل-رشادت-های-مدافع-حرم

ايثار
  http://www.isaar.ir