فرزندان شهدا پیشقراولان عرصه خدمتگزاری هستند

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۶
کد مطلب : ۳۵۵۸۳۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در نشست صمیمی با فرزندان شاهد بابل گفت: فرزندان شهدا پیشقراولان عرصه خدمتگزاری محسوب می‌شوند.
فرزندان شهدا پیشقراولان عرصه خدمتگزاری هستند
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی در نشست صمیمی و هم‌اندیشی جمعی از فرزندان معظم شهدای بابل بابیان اینکه فرزندان عزیز شهدا از نبوغ علمی و قابلیت‌های بالایی برخوردار هستند، گفت: فرزندان گرانقدر شهدا با رسیدن به خود اتکایی و خودباوری، توانمندی و استعدادهای درخشان خود را در تمامی عرصه‌ها بروز دهند و باید قدر خود را بدانند.
وی با اشاره به اینکه یادگاران معزز شهدا بازوان بنیاد هستند، گفت: شما عزیزان با ارائه راهکارهای منطقی و سازنده باید برطرف کننده مشکلات جامعه ایثارگری و بنیاد باشید.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران افزود: فرزندان شهدا پیشقراولان عرصه خدمتگزاری محسوب می‌شوند و این فرهنگ بعنوان یک میراث گران‌بها از پدران شهیدشان برای آنان به ارث گذاشته شده است.
مظلومی با بیان اینکه فرزندان شهدا مایه افتخار پدران شهید خود و جامعه هستند، گفت: در عرصه‌های مدیریتی باید نگاه ویژه‌ای به این عزیزان شود چرا که هرچه داریم از شهدا، ایثارگران و خانواده‌های معزز آنان است.
انتهای پیام/