حفظ شأن و کرامت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دغدغه بنیاد است

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۷
کد مطلب : ۳۵۵۸۶۸
مدیرکل بنیاد استان ایلام گفت: همه ما در پیشگاه شهدا و خانواده‌های معظم آنان پاسخگو خواهیم بود، از این‌رو حفظ شأن و کرامت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اصلی‌ترین دغدغه و خصوصیت کارکنان بنیاد است.
حفظ شأن و کرامت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دغدغه بنیاد است
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده یکشنبه 27 مهرماه در نشست تکریم ایثارگران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک حلول ماه ربیع الاول، میز خدمت را دروازه اصلی بنیاد نامید و گفت: سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با همه دستگاه‌ها متفاوت است و به عنوان یک دولت کوچک در بسیاری از زمینه‌ها در خدمت جامعه ایثارگری است از این رو کل سازمان را می‌توان میزخدمت نامید.
وی با اشاره به اینکه کارکنان بنیاد به بهترین خلق خداوند خدمت می‌کنند، افزود: کسانی که به بنیاد شهید و امور ایثارگران مراجعه می‌کنند هستی و دارایی خود را در راه دفاع از میهن و نظام فدا کرده‌اند و باید تلاشمان به گونه‌ای باشد که ندای رضایتمندی این قشر عزیز به گوش همه برسد.
تولیده خاطرنشان کرد: کارکنان بنیاد باید با دقّت بسیار و توأم با تکریم خدمت کنند چرا که همه ما در پیشگاه شهدا و خانواده‌های معظم آنان پاسخگو خواهیم بود، از این‌رو حفظ شأن و کرامت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اصلی‌ترین دغدغه و خصوصیت کارکنان بنیاد است.
مدیرکل بنیاد ایلام با اشاره به شرایط حال حاضر کشور و شیوع ویروس کرونا نکاتی را در خصوص اهمیت خدمات غیرحضوری و پاسخگویی به تلفن 1616 و دورکاری کارکنان دارای مشکلات زمینه‌ای بیان کرد.
انتهای پیام/