تکریم خانواده‌های معظم ایثارگران وظیفه همه مردم و مسئولان است

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۱
کد مطلب : ۳۵۵۸۷۶
استاندار مرکزی در ملاقات با خانواده‌های شاهد و ایثارگر با تجلیل از استقامت و ایثار خانواده‌های شهدا و جانبازان گفت: تکریم خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان وظیفه همه مردم و مسئولان است.
تکریم خانواده‌های معظم ایثارگران وظیفه همه مردم و مسئولان است
به گزارش «ایثار»، سید علی آقازاده در ملاقات با خانواده‌های شاهد و ایثارگر با تجلیل از استقامت و ایثار خانواده‌های شهدا و جانبازان، آرامش و آسایش امروز ایران اسلامی را مدیون جان‌فشانی شهدا دانست و گفت: تکریم خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان وظیفه همه مردم و مسئولان است، با یاری خداوند پس از شکست کرونا ما به حضور خانواده‌ها می‌رسیم و روحیه می‌گیریم.
استاندار مرکزی با آرزوی سلامت و طول عمر برای خانواده‌های شهدا، رفع مشکلات این عزیزان را از وظایف مسئولان به‌ویژه بنیاد شهید و امور ایثارگران دانست.
مرتضی انصاری‌فر نیز در این نشست گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران اندوخته‌های ارزشمندی هستند که هر جامعه‌ای کمتر به خود می‌بیند چراکه این بزرگواران تربیت‌کنندگان مردان و زنان بزرگی هستند که ایثارگرانه در مسیر دین و انقلاب جان خود را در دست گرفته و برای رضای خداوند اهدا کردند.
مدیرکل بنیاد استان مرکزی خانواده‌های شهدا را اسوه ایثار و موجب عزّت و اقتدار نظام خواند و گفت: حفظ و ترویج آموزه‌های شهدا وظیفه‌ای همگانی است.
وی تفکر انقلابی شهدا را گران‌بهاترین میراث برای نسل‌های آینده تلقی کرد و گفت: باید زمینه انتقال درس آموزه‌های شهیدان به آیندگان فراهم شود. دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران باید از برنامه‌های مستمر مدیران استان باشد. 
انصاری‌فر گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران سرمایه‌های نظام هستند و دستگاه‌های اجرایی موظف‌اند به مسائل و مشکلات آن‌ها با اولویت رسیدگی کنند. وظیفه ما خدمت‌رسانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران است و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد. 
انتهای پیام/