علی بالا مریش زاده قونسولکندی جانباز 30 درصد اردبیلی به همرزمان شهیدش پیوست

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۳
کد مطلب : ۳۵۵۸۸۴
شادروان علی بالا مریش زاده قونسولکندی جانباز گرانقدر 30 درصد دوران دفاع مقدس تحت پوشش اداره بنیاد شهرستان اردبیل دار فانی را وداع گفت .
به گزارش ایثار واحد استان « اردبیل »، شادروان « علی بالا مریش زاده قونسولکندی » جانباز گرانقدر 30 درصد  دوران دفاع مقدس تحت پوشش اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اردبیل دعوت حق را لبیک گفت و به رحمت ایزدی پیوست .
پیکر این جانباز صبور و فداکار جمعه 25 مهر 99 با حضور معاون فرهنگی و رییس دفتر و روابط عمومی بنیاد استان و رییس اداره بنیاد شهرستان اردبیل و جمعی از مسئولین اداری و نظامی، خانواده های گرانقدر شهدا و ایثارگران با رعایت شیوه نامه های بهداشتی تشییع و در قطعه شهدا و ایثارگران بهشت زهرای  اردبیل جوار همرزمانش به خاک سپرده شد .
مراسم  و مجالس شب دفن و ترحیم به لحاظ جلوگیری از انتشار ویروس کرونا برگزار نشد .   
روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران اردبیل  این ضایعه را به جامعه ایثارگری بویژه خانواده معزی تسلیت گفته و برای آن فقید سعید علو درجات از خداوند متعال مسئلت می نماید.
گفتنی است  ایثارگر بسیجی علی بالا مریش زاده قونسولکندی متولد نهم تیر 1330 به دفعات مختلف در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور یافت و در تاریخ های 22 فروردین 1362 ، 14 اسفند 1364 و 21 بهمن 1365 در عملیات های افتخار آفرین والفجر 8 و کربلای 5 در مناطق عملیاتی اروند کنار ، فاو و شلمچه مجروح و سلامتی خود را برای سربلندی و  دفاع از میهن اسلامی هدیه کرد و به افتخار جانبازی نائل شد . روحش شاد .
انتهای پیام ./