خون شهدا برای اعتلای نظام اسلامی بر زمین ریخته شده است

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۳
کد مطلب : ۳۵۵۸۸۷
استاندار خراسان شمالی با اشاره به نام‌گذاری خیابان‌ها به نام شهدا، گفت : شهدا بر گردن همه ما حق دارند و اینگونه نامگذاری‌ها در حقیقت یادآوری به خود ماست که برای اعتلای نظام اسلامی چه خون‌های پاکی بر زمین ریخته شده است.
به گزارش «ایثار»، محمدعلی شجاعی شب گذشته به همراه سیدعابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی با خانواده جانباز شهید «رضا دژخی» دیدار کرد و مقام شهید را رفیع و افتخار جانبازی را توفیق مضاعفی دانست که شهدای جانباز به آن مفتخر هستند.
وی گفت: شهید دژخی ایثار و مجاهدت خود را محدود به دوران دفاع مقدس ندانست و بعد از دوران مجاهدت‌ها هم با حضور در عرصه فعالیت‌های اجتماعی زمینه ساز تولید شغل برای جوانان شد.
وی مراسم وداع و تشییع پیکر شهید دژخی را علی‌رغم رعایت پروتکل‌های بهداشتی بسیار پرشور خواند و گفت: خیلی خوشحالیم که در این شرایط که بیماری کرونا بر کشور سایه انداخته است توانستیم ضمن رعایت نکات بهداشتی پیکر شهید عزیزمان را با شور و با شکوه تشییع کنیم.
استاندار خراسان شمالی در پی تقاضای خانواده شهید دژخی با اعلام قول مساعد برای پیگیری جهت نام‌گذاری بلواری به نام شهید رضا دژخی، گفت: شهدا بر گردن همه ما حق دارند و اینگونه نامگذاری‌ها در حقیقت یادآوری به خود ماست که برای اعتلای نظام اسلامی چه خون‌های پاکی بر زمین ریخته شده است.
«رضا دژخی» جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس در روز 17 مهرماه به درجه رفیع شهادت نائل شد و به همرزمان شهیدش پیوست.
انتهای پیام/