حفظ سلامت جامعه ایثارگری از اهداف بنیاد است

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۶
کد مطلب : ۳۵۵۹۲۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان گفت: حفظ سلامت جامعه هدف بنیاد یکی از اهداف ما در شرایط فعلی کرونا است.
حفظ سلامت جامعه ایثارگری از اهداف بنیاد است
به گزارش «ایثار»، رضا نجفی  صبح امروز 27 مهرماه با حضور در محل سامانه سامد به صورت برخط و مستقیم پاسخگوی سوالات مطروحه از سوی جامعه هدف بنیاد در استان کردستان شد و گفت: سامانه سامد به‌عنوان پل ارتباطی بین مردم و دولت است که جامعه ایثارگری بتوانند در کوتاه‌ترین زمان و با ساده‌ترین روش و ابزار ممکن مشکلات خود را با مسئولان مربوطه مطرح و جواب دریافت کنند.
وی افزود: کاهش مراجعه حضوری جامعه ایثارگری به بنیاد به‌ویژه در شرایط فعلی در مواجهه با ویروس کرونا و پیگیری غیرحضوری مشکلات این قشر معزز از مزایای طرح سامد است.
مدیرکل بنیاد استان کردستان یادآور شد: حفظ سلامت جامعه هدف بنیاد یکی از اهداف ما در شرایط فعلی کرونا است؛ بنابراین خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان استان بدون مراجعه حضوری، می‌توانند از طریق شماره تماس 111 مسائل و مشکلات خود را به طور مستقیم با ما در میان بگذارند.
سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت سیستم ارتباطی موثری میان مردم و مسئولان است که مردم می‌توانند از طریق این سامانه بدون مراجعه حضوری درخواست‌ها و مشکلات خود را با مدیران دستگاه‌های اجرایی مطرح کنند.
انتهای پیام/