شهدا حق بزرگی بر گردن نظام دارند

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۷
کد مطلب : ۳۵۶۰۱۰
معاون توسعه مدیریت و منابع استان سیستان و بلوچستان گفت: شهدا حق بزرگی بر گردن نظام دارند و ارزش خدمت به خانواده‌های معظم شهدا بیشتر از همه خدمت‌هاست.
شهدا حق بزرگی بر گردن نظام دارند
به گزارش «ایثار»، محمودرضا غلامی در نخستین نشست شورای اداری بنیاد استان سیستان و بلوچستان که با حضور منصور جاویدفر سرپرست جدید بنیاد استان برگزار شد، ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت رسول اکرم (ص)،  شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع)، گفت:  شهدا حق بزرگی به گردن ما دارند و ارزش خدمت به خانواده‌های ایشان بیشتر از همه خدمت‌هاست.
وی با تأکید بر حفظ حرمت و جایگاه خانواده‌های معظم شهدا  و ایثارگران بیان داشت: پاسداشت و حفظ حرمت خانواده‌های شهدا و ایثارگران وظیفه همه است و این یک ضرورت اجتماعی محسوب می‌شود. 
معاون توسعه مدیریت بنیاد استان سیستان و بلوچستان خدمت کردن صادقانه در بنیاد شهید و امور ایثارگران را یک فضیلت الهی و عبادت دانست و افزود: همه کارکنان باید با حفظ وحدت و تحکیم در راستای خدمت به جامعه هدف گام بردارند.
سرپرست جدید بنیاد استان سیستان و بلوچستان نیز گفت: همه در برابر رشادت‌های شهدا مسئول هستیم و باید با نهایت تلاش به خانواده‌های این عزیزان خدمت کنیم که از مقدس‌ترين خدمت‌ها و يك توفيق بزرگ برای همه به حساب می‌آيد.
منصور جاویدفر خاطرنشان کرد: خدمت کردن در بنياد شهيد و امور ايثارگران يک عبادت است و خدمت به خاندان شهدا که بهترين بندگان خدا هستند افتخار بزرگی است که نصيب هر کسی نمی‌شود.
انتهای پیام/