تجلیل از والدین معظم شهدا، حفظ فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۶
کد مطلب : ۳۵۶۰۱۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: تجلیل از پدران و مادران شهدا، زنده نگه داشتن یاد شهدا و حفظ و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
تجلیل از والدین معظم شهدا، حفظ فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی در دیدار با خانواده شهیدان «مسعود و محمدمهدی شعبانزاده» و خانواده شهید «مسعود یوسف‌نیا»، گفت: تجلیل از پدران و مادران شهدا، زنده نگه داشتن یاد شهدا و حفظ و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
وی گفت: امروز ملت ما قدردان خانواده‌های عزیز شهدا و ایثارگران است و این ادای دین و تکلیف را در بسیاری از صحنه‌ها به اثبات رساندند. والدین گرانقدر شهدا پس از شهادت فرزندان خود با حلم و بردباری خود بالاترین درجه ایثار را به نمایش گذاشته‌اند.
مدیرکل بنیاد استان مازندران با بیان اینکه زحمات مادران شهدا قابل تحسین است عنوان کرد: دیدار، سپاسگزاری، دلجویی و خدمت بهترین شیوه تکریم والدین بزرگوار شهدا محسوب می‌شود، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا یک توفیق و سعادت بزرگ است و باید آن را برای خود یک غنیمت ارزشمند بدانیم. 
وی با اشاره به اینکه ما مدیون زحمات والدین شهدا هستیم، گفت: این عزیزان نقش تربیتی خود را در قبال فرزندان خویش به شایستگی ایفا کردند تا فرزندان غیورشان، دلاورانه از خاک میهن دفاع کنند. 
شهید «مسعود شعبانزاده» سال 40 متولد شد و در سال 65 در شلمچه عملیات کربلای پنج به شهادت رسید.
شهید «محمدمهدی شعبانزاده» سال 44 متولد شد و سال 61 در شلمچه عملیات رمضان به فیض شهادت نائل آمد.
شهید «مسعود یوسف‌نیا» سال 60 در ارتفاعات چغالوند به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/