رویکرد حراست رفع مشکلات و موانع برای خدمت‌رسانی به ایثارگران است

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۸
کد مطلب : ۳۵۶۰۱۴
رییس مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: رویکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران در حوزه حراست برطرف کردن موانع و مشکلات است تا نیروی انسانی بنیاد به بهترین شکل ممکن در راستای خدمت‌رسانی به ایثارگران تلاش کند.
رویکرد حراست رفع مشکلات و موانع برای خدمت‌رسانی به ایثارگران است
به گزارش «ایثار»، علی زینبی در همایش مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران که با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، عصر یکشنبه 27 مهرماه در سالن شهدای ترور برگزار شد، با تأکید بر حفظ شأن و منزلت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، گفت: رویکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام مدیریت جهادی در راستای جلب رضایت ایثارگران است.
وی افزود: رویکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران در حوزه حراست برطرف کردن موانع و مشکلات است تا نیروی انسانی بنیاد به بهترین شکل ممکن در راستای خدمت‌رسانی به ایثارگران تلاش کند. امیدواریم بتوانیم در این حوزه زیرساخت‌های لازم را به بهترین شکل ممکن ایجاد کنیم.
رییس مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران گذشت و ایجاد فرصت برای تغییر را یک سفارش مؤکد الهی یاد کرد و گفت: آرام کردن فضا به‌منظور خدمت‌رسانی شایسته به ایثارگران قطعاً تأثیرات مثبتی را به دنبال خواهد داشت.
زینبی اضافه کرد: مدیران و روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان‌ها و شهرستان‌ها باید با رویکرد تنش‌زدایی در راستای برطرف کردن مشکلات پیشگام باشند.
گفتنی است در ابتدای این دیدار عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران گزارشی از کسب رتبه‌های برتر توسط این اداره کل و چالش‌های پیش‌رو در حوزه خدمت‌رسانی به ایثارگران ارائه کرد.
انتهای پیام/