خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ذخایر انقلاب هستند

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۱
کد مطلب : ۳۵۶۰۳۹
نماینده ولی فقیه در استان گیلان در دیدار با «فرامرز امینی» جانباز 70 درصد ناجا و خانواده‌های جانباز شهید «حاج محمد فدوی بوستانی» و شهید «هوشنگ مرادی» گفت: جانبازان و خانواده‌های شهدا ذخایر انقلاب هستند.
خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ذخایر انقلاب هستند
به گزارش «ایثار»، آیت الله رسول فلاحتی روز گذشته  همزمان با هفته نیروی انتظامی در دیدار با  «فرامرز امینی» جانباز 70 درصد ناجا و خانواده‌های جانباز شهید «حاج محمد فدوی بوستانی» و شهید «هوشنگ مرادی» هدف از دیدار جانبازان و خانواده معظم شهدا را عرض ارادت به پدران، مادران، همسران و فرزندان شهیدان عنوان کرد و گفت: در این دیدارها می‌خواهیم به ارواح پر فتوح شهدا اعلام کنیم که راه مستحکم شما را هیچگاه فراموش نمی‌کنیم و تا این انقلاب هست، نام جانبازان و شهیدان جاوید خواهد ماند.
وی با بیان اینکه جانبازان و خانواده‌های شهدا ذخایر انقلاب هستند، گفت: اگر امروز مردم در آرامش و امنیت زندگی می‌کنند در سایه جانبازی و فداکاری جوانان این کشور است که جان خود را فدا کردند.
آیت الله فلاحتی به وجود روح مقاومت و ایستادگی در خانواده‌های شهدا و جانبازان اشاره کرد و افزود: خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان همچنان در مسیر انقلاب اسلامی قرار دارند و این امر جای افتخار دارد.
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه مدال افتخار جانبازان نزد خدای متعال محفوظ است، بیان کرد: همه قوای مسلح جمهوری اسلامی ایران سربازان امام زمان (عج) محسوب می‌شوند و این روحیه ایثار باید به نسل معاصر و بعدی انتقال داده شود.
انتهای پیام/