راه شهدا پشتوانه مستحکمی برای انقلاب است

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۲
کد مطلب : ۳۵۶۰۵۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز راه شهدا را پشتوانه مستحکمی برای انقلاب دانست و گفت: راه شهدا یعنی راه عاشورا و دفاع از ارزش‌های نظام اسلامی در دنیا به یک الگو تبدیل‌ شده است.
راه شهدا پشتوانه مستحکمی برای انقلاب است
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در سی و چهارمین یادواره شهدای گلزار غربی شهرستان کرج که با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و تجلیل از مادر شهید مدافع حرم «مجید سلطانیان» برگزار شد، گفت: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، ایران اسلامی با خون شهدا و همچنین ایثار و فداکاری خانواده‌های شهدا و ایثارگران هرروز نسبت به گذشته مقتدرانه راه خود را ادامه داده است.
وی راه شهدا را پشتوانه مستحکمی برای انقلاب دانست و تصریح کرد: راه شهدا یعنی راه عاشورا و دفاع از ارزش‌های نظام اسلامی؛ امروز انقلاب اسلامی ایران در دنیا به یک الگو تبدیل‌شده است، جوانان عاشورایی ما در هرکجا و در تمامی عرصه‌ها ازجمله دفاع از حرم اهل‌بیت علیه‌السلام، دفاع از امنیت، مبارزه با ویروس کرونا و دیگر عرصه‌ها پیرو راه شهدا عزت کشور را حفظ کرده‌اند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: ما باید از شهدا بیاموزیم و یاد و نام شهدا را با پیمودن راه آنها نشان دهیم. رشادت شهدا وصف شدنی نیست و شهدا ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی را با رشادت‌های خود ماندگار کردند.
انتهای پیام/