مادر شهید میرحبیب سید گرمرودی در اردبیل به رحمت ایزدی پیوست

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۲
کد مطلب : ۳۵۶۱۰۳
شادروان حاج خانم « پیرسلطانی » مادر گرامی شهید والامقام « میرحبیب سید گرمرودی » از اداره بنیادشهرستان  اردبیل به رحمت ایزدی پیوست.
مادر شهید میرحبیب سید گرمرودی در اردبیل به رحمت ایزدی پیوست
به گزارش ایثار از استان «اردبیل»،پیکر مطهر آن مادر صبور فداکار ساعت 15 امروز سه شنبه 29 مهر 99 با حضور جمعی از اقشار مختلف مردم قدرشناس، خانواده‌های گرانقدر شهدا، ایثارگران، مدیران و کارکنان ادارات، بنیاد و نهادها و خانواده اش با رعایت موازین بهداشتی در گلزار شهدای ججین اردبیل جوار مزار فرزند برومند شهیدش به خاک سپرده می شود.
 مجلس شب دفن و ختم آن عزیز سفر کرده به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و مراعات حال شهروندان برگزار نخواهد شد .
روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با تسلیت این ضایعه به جامعه عزیز ایثارگری بویژه خانواده گرانقدر داغدار برای آن فقیده سعیده علو درجات و به بازماندگان صبر و اجر از خداوند متعال مسئلت می نماید.
گفتنی است شهید گرانقدر میرحبیب سید گرمرودی دوم فروردین 1343 در اردبیل و خانواده ای از سلسله جلیل سادات و  مومن و متعهد به انقلاب اسلامی دیده به جهات گشود و هم زمان با شروع جنگ تحمیلی از طریق بسیج به فعات مختلف در جیهه های نبرد حق علیه باطل حضور یافت و در عملیات افتخار آفرین خیبر شرکت و هفتم اسفند 1362 در منطقه عملیاتی جزایر مجنون پس از دفاع دلیرانه از مهین اسلامی به درجه رفیع شهادت نایل شد تا کشور و ملت ایران اسلامی برای همیشه در تاریخ با عزت و سربلند باشند.
 انتهای پیام. /