پرداخت هزار و 899 فقره وام مسکن ایثارگران در مازندران

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۷
کد مطلب : ۳۵۶۱۹۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در نشست تأمین مسکن ایثارگران گفت: هزار و 899 فقره وام مسکن ایثارگران جذب شده است.
پرداخت هزار و 899 فقره وام مسکن ایثارگران در مازندران
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی در نشست کارگروه تأمین مسکن ایثارگران استان با حضور مهدی رازجویان معاون عمرانی استانداری مازندران با اشاره به سهمیه ابلاغی وام تبصره‌ای مسکن ایثارگران در سال 98  گفت: بسیاری از بانک‌ها در امر جذب وام و تسهیل در ارائه خدمات بانکی به ایثارگران عزیز بر اساس تفاهم‌نامه و دستورالعمل به تعهدات بانکی خود در قبال ایثارگران عمل کردند.
مظلومی افزود: از مجموع دو هزار و 81 فقره سهمیه وام تبصره‌ای مسکن ایثارگران، هزار و 899 مورد آن جذب شده است و مقرر شد بانک‌های عامل مابقی سهمیه وام را در فرجه زمانی کوتاه با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و در فرمت تعریف شده، پرداخت کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به واگذاری زمین برای ساخت مسکن ایثارگران استان اشاره کرد و گفت: رایزنی و هماهنگی‌های لازم در این رابطه با راه و شهرسازی استان صورت گرفته است.
رازجویان معاون عمرانی استانداری مازندران گفت: همه ما باید خود را در قبال ایثارگران مسئول بدانیم و هر کاری را که برای این عزیزان انجام می‌دهیم باید در شأن و منزلت آنان صورت گیرد.
معاون عمرانی استانداری مازندران خاطرنشان کرد: بانک‌های عامل باید در انجام تعهدات خود در پرداخت وام تبصره ای مسکن ایثارگران سرعت عمل بیشتری داشته باشند.
انتهای پیام/