>> اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران مهمترین دغدغه بنیاد است | ايثار

اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران مهمترین دغدغه بنیاد است

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۶
کد مطلب : ۳۵۶۱۹۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی، گفت: مهمترین دغدغه این نهاد اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران است.
اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران مهمترین دغدغه بنیاد است
 به گزارش «ایثار»، مهدی فعال صبح امروز در نشست شورای معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تبریک دهه ولایت، با اشاره به سفر معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان و امضای تفاهم‌نامه‌های تهیه مسکن و اشتغال ایثارگران، گفت: این تفاهم‌نامه بستری برای ایجاد فرصت‌های بالاتر و بهتر در زمینه خدمات‌رسانی به ایثارگران است.
وی با بیان اینکه مهم‌ترین دغدغه این نهاد اشتغال ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا است، افزود: رفع مشکلات جامعه ایثارگران و اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران بیشترین دغدغه بنیاد است، که باید همه مسئولان در این زمینه با بنیاد نهایت همکاری را داشته باشند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی گفت: ما باید در انجام وظایف خود به گونه‌ای عمل کنیم که مورد رضایت خداوند، مردم و بویژه خانواده‌های ایثارگر قرار گیرد.
فعال ضمن اشاره به اهمیت موضوع تفاهم‌نامه‌های اشتغال و مسکن ایثارگران استان از تلاش‌ها و پیگیری‌های شبانه‌روزی همکاران استانی و شهرستان‌ها تقدیر کرد و بر ادامه تلاش‌ها در راستای تحقق اهداف تفاهم‌نامه‌ها به صورت مستمر و گزارش توسط معاونت تعاون و امور اجتماعی استان تأکید کرد.
انتهای پیام/