تاریخ دفاع مقدس مملو از فداکاری‌های شهدا و ایثارگران است

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۰
کد مطلب : ۳۵۶۲۱۷
مدیرکل بنیاد استان کرمانشاه گفت: تاریخ دفاع مقدس مملو از رشادت‌ها و فداکاری‌های شهدا و ایثارگرانی است که بخش عظیمی از آنان از مجموعه عزیزان سبزپوش نیروی انتظامی هستند.
تاریخ دفاع مقدس مملو از فداکاری‌های شهدا و ایثارگران است
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام والمسلمین هادی عسگری همزمان با گرامی‌داشت هفته نیروی انتظامی دوشنبه 28 مهرماه با حضور در دفتر سردار علی‌اکبر جاویدان فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه ضمن دیدار و گفتگو با وی، گفت: تاریخ دفاع مقدس مملو از رشادت‌ها و فداکاری‌های شهدا و ایثارگرانی است که بخش عظیمی از آنان از مجموعه عزیزان سبزپوش نیروی انتظامی هستند.
مدیرکل بنیاد استان کرمانشاه افزود: ما مدیون این شهدای گرانقدر و خانواده‌های گرانقدر آنان هستیم و این مهم ما را مصمم می‌کند که هر آنچه را که در توان داریم برای خدمتگزاری بهتر به این قشر ارزشمند به کار بندیم.
وی با اشاره به شیوع بیماری کرونا گفت: علیرغم شیوع این ویروس خطرناک در سطح جامعه، خادمان شهدا در نهاد مقدس بنیاد ارتباط پایدار خود را با جامعه ایثارگری همچنان حفظ و از طریق شیوه‌های جایگزین همچون تماس‌های تلفنی و نیز سرکشی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی سعی در تعظیم و تکریم عزیزان ایثارگر داشته‌اند.
حجت الاسلام عسگری ضمن تأکید بر هماهنگی بیشتر با فرماندهان این نیرو در پیگیری امور ایثارگران، روش‌های فوق را برای خدمتگزاری بهتر به ایثارگران عزیز یادآور شد.
انتهای پیام/