مهم‌ترین خواسته خانواده‌های شهدا حفاظت از آرمان امام و شهدا است

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۸
کد مطلب : ۳۵۶۲۳۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی گفت: مهم‌ترین خواسته خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران حفاظت از آرمان امام (ره) و شهیدان است.
مهم‌ترین خواسته خانواده‌های شهدا حفاظت از آرمان امام و شهدا است
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی در دیدار با خانواده شهیدان «علی اکبر و علی اصغر صارم سیستانی»، «نورعلی شوشتری»، «رجبعلی محمدزاده» و جانباز 70 درصد «خلیلی» گفت: مهم‌ترین سرمایه این نظام همین خانواده‌های با بصیرت شهدا و ایثارگران هستند، زیرا عزت، امنیت، آرامش، آسایش و اقتداری که امروز داریم مدیون مجاهدت‌های این مردان آسمانی و صبر و استقامت خانواده‌های شهدا است.
وی ارج نهادن به خدمات و جانفشانی‌های رزمندگان عرصه هشت سال دفاع مقدس و همت و شکیبایی خانواده‌ها بویژه همسران شهدا را ستود و افزود: همسران و فرزندان شهدا نزد خداوند بزرگ و ائمه (ع) سربلند خواهند بود.
حجت الاسلام معصومی گفت: شهدا با شهادت خود در راه خدا، مسیر پیشرفت به سوی خدا را طی کردند و این سند عشق را در آخرت در حضور حضرت فاطمه زهرا (س) در دست می‌گیرند. مهمترین خواسته و مطالبه خانواده‌های شهدا و ایثارگران این است که اجازه ندهیم خون شهدا پایمال شود. 
مدیرکل بنیاد استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: دشمن هرگز به دنبال عزت ایران اسلامی نبوده و از هر فرصتی برای ضربه زدن به این نظام استفاده کرده است. مهم‌ترین خواسته خانواده‌های شهدا و ایثارگران حفاظت از آرمان امام (ره) و شهیدان است.
اننهای پیام/