143 شهید نیروی انتظامی از افتخارات استان هرمزگان است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۳
کد مطلب : ۳۵۶۳۴۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: از افتخارات این استان یک هزار و 500 شهید، 861 جانباز و 341 آزاده است که 143 تن جزو شهدای گرانقدر نیروی انتظامی محسوب می‌شوند.
143 شهید نیروی انتظامی از افتخارات استان هرمزگان است
به گزارش «ایثار»، عطا ناوکی سه‌شنبه 29 مهرماه در دیدار با حسن دستوری‌زاده معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی هرمزگان ضمن تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی، گفت: نقش‌آفرینی انسان‌های زحمتکش، شریف، دلیر، پرتلاش و ایثارگر این عرصه باعث استقرار نظم و امنیت عمومی و فردی شده است.
مدیرکل بنیاد استان هرمزگان نقش و جایگاه نیروهای انتظامی را حساس‌ و سنگین‌ دانست و افزود: آسیب‌شناسی آسیب‌های اجتماعی، امنیتی و فرهنگی یکی از گام‌های مهم است که در هر جامعه‌ای برای پیشگیری از فساد و جرم باید به آن توجه ویژه‌ای شود.
وی با بیان اینکه خدمات ارزنده‌ نیروهای انتظامی به هیچ طریق قابل جبران نیست، گفت: مردم هرمزگان از امنیت و آسایش برخوردار هستند، بی‌تردید این امنیت به خاطر گام‌های استوار و تلاش شبانه‌روزی سبزپوشان زحمتکش است که ادامه‌‌دهنده راه، منش، ایثار، استقامت و اعتقادات ایثارگران در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس هستند.
ناوکی ضمن قدردانی از کادر انتظامی در راستای تعامل و همکاری با بنیاد این استان، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی نماد آسایش، سلامت و پایداری کشور محسوب می‌شود که افتخارات بزرگی به ارمغان آورده است. از افتخارات این استان یک هزار و 500 شهید، 861 جانباز و 341 آزاده است که 143 تن از این عزیزان جزو شهدای گرانقدر نیروی انتظامی محسوب می‌شوند.
انتهای پیام/