پیام تسلیت مدیر کل بنیاد مازندران در پی شهادت شهید راه خدمت ذاکریان

تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۰
کد مطلب : ۳۵۶۳۵۵
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در پی شهادت شهید راه خدمت حبیب ذاکریان پیام تسلیتی را صادر کرد.
پیام تسلیت مدیر کل بنیاد مازندران در پی شهادت شهید راه خدمت ذاکریان
 (( انالله و انا الیه راجعون ))
خانواده معظم شهید والامقام دکتر حبیب ذاکریان
سلام علیکم
شکوه و سربلندی ایران اسلامی، مرهون مجاهدت و ایثارگری مردان و زنانی است که در مکتب انسان ساز ولایت، درس عشق، ایثار و خدمت آموختند و با دل بریدن از تمامی تعلقات به دعوتگاه یار شتافتند و برگ برگ دفتر هستی را با نام و یاد خود جلوه‌ای دیگر بخشیدند.
فرزندان شهدا ستارگان نورانی و یادگارانی ارزشمند هستند که وجودشان علاوه بر برکت و عزت، تداوم ایثار، فداکاری و از خود گذشتگی پدران آسمانی شان را به صورت نهادینه و همچون میراثی ماندگار، در درون خود دارند.
شهید مدافع سلامت دکتر حبیب ذاکریان چهره ای نمونه از فرزندان گرانقدر شهدا و خدوم نسبت به آرمان های مقدس جمهوری اسلامی و پايبند به هدفهای والايی بودكه به تأسی از پدر بزرگوار خويش، پای در ركاب عرصه خدمتگزاری به بیماران نیازمند این سرزمین نهاد.
شهادت شهید مدافع سلامت دکتر حبیب ذاکریان فرزند شهید گرانقدر سلیمان ذاکریان موجب تألم و تأثر عميق اینجانب و قاطبه خانواده های معزز شهدا و ايثارگران گرديد.
اينجانب شهادت مدافع راه سلامت شهید حبیب ذاکریان را به خانواده صبور و بزرگوارش و خانواده های معظم شهدا تسليت و تعزيت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال، غفران و رحمت واسعه الهی برای آن عزیز سفر کرده و صبر جمیل و اجر جزيل برای بازماندگان مسئلت دارم.
هدایت مظلومی
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران
انتهای پیام/