اساس کار در بنیاد خدمتگزاری به خانواده‌های معظم ایثارگران است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۸
کد مطلب : ۳۵۶۳۷۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز اساس کار در بنیاد را خدمتگزاری به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دانست و گفت: نگاه کارکنان بنیاد به خدمت به ایثارگران نگاهی ویژه و خاص است.
اساس کار در  بنیاد خدمتگزاری به خانواده‌های معظم ایثارگران است
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان صبح امروز 30 مهر ماه در دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با گرامی‌داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران، گفت: بنیاد شهید مولود تفکر امام راحل بود و مهمترین نهادی است که با انقلاب متولد شد و دارای قداست و جایگاهی ارزنده است، کارکرد مهم بنیاد تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و خدمت به شهدا با اجر فراوانی همراه خواهد بود.
وی افزود: نظام اسلامی و مردم عزیز کشورمان به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران عزیز مدیون هستند و خدا را شاکریم فرصت خدمت در این راه را به ما عنایت فرموده است.
مدیرکل بنیاد استان البرز اساس کار در بنیاد را خدمتگزاری به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دانست و گفت: نگاه کارکنان بنیاد به خدمت به ایثارگران نگاهی ویژه و خاص است؛ خادمان شهدا کار در بنیاد را شغل ندانسته بلکه یک توفیق الهی برای آخرت خود می‌دانند، چه افتخاری امروز بالاتر از خدمت به والدین نورانی شهدا و ایثارگران عزیز که ستون‌های این انقلاب هستند.
انتهای پیام/