امنیت امروز حاصل تلاش‌ها و جانفشانی‌های حافظان امنیت است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۱
کد مطلب : ۳۵۶۳۷۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: همین که امروز شاهد نعمت امنیت و آرامش در استان هستیم، مرهون تلاش‌ها و جانفشانی‌های همه حافظان امنیت به ویژه نیروی انتظامی است.
امنیت امروز حاصل تلاش‌ها و جانفشانی‌های حافظان امنیت است
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده همزمان با هفته ناجا روز چهارشنبه 30 مهرماه، با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی استان با سردار نورعلی یاری فرمانده نیروی انتظامی استان ایلام دیدار کرد و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای ناجا و تبریک هفته نیروی انتظامی، گفت: سردار یاری از جانبازان گرانقدر و دارای سوابق درخشانی در دوران دفاع مقدس و بعد از آن در خدمت به نظام جمهوری اسلامی است.
وی با تاکید بر اینکه هفته نیروی انتظامی، هفته‌ای است که باید به ماموریت‌ها، خدمات، تلاش‌ها و زحمات نیروی انتظامی در جامعه بیشتر توجه کنیم، بیان کرد: نیروی انتظامی نیرویی خستگی ناپذیر و بسیار زحمت‌کش است و شاید کمتر کسی بداند که این نیرو در طول شبانه‌روز چه زحماتی را ایثارگرانه برای حفظ امنیت مردم متحمل می‌شود.
تولیده خاطرنشان کرد: همین که امروز شاهد نعمت امنیت و آرامش در استان هستیم، مرهون تلاش‌ها و جانفشانی‌های همه حافظان امنیت به ویژه نیروی انتظامی است.
مدیرکل بنیاد استان ایلام با تقدیر از همه زحمات و تلاش‌های پرسنل نیروی انتظامی استان ایلام، گفت: نعمت امنیت و آرامش را نمی‌توان در کلام توصیف کرد و شاید تاکنون آنگونه که باید قدردان نبوده‌ایم، از این رو هر چقدر از زحمات نیروی انتظامی تجلیل کنیم همچون قطره‌ای در مقابل این دریای ایثارگری آنان است.
انتهای پیام/