به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی صورت پذیرفت:

دیدار رئیس بنیاد با فرماندهی انتظامی شهرستان سرایان

تاریخ انتشارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۵
کد مطلب : ۳۵۶۴۵۶
عظیمی ریاست بنیاد سرایان گفت : جمعی از ایثارگران با فرماندهی انتظامی شهرستان سرایان به مناسبت هفته ناجا دیدار و گفتگو کردند.
دیدار رئیس بنیاد با فرماندهی انتظامی شهرستان سرایان
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سرایان به همراه جمعی از ایثارگران به مناسبت هفته ناجا با فرماندهی انتظامی شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
عظیمی رئیس بنیاد سرایان در دیدار با فرماندهی انتظامی شهرستان سرایان ضمن تبریک ضمن تبریک هفته ناجا اظهار داشت؛هفته ی نیروی انتظامی یادآور ایثارگری ها ،از خودگذشتگی ها و رشادت های سبز جامگانی است که هدف والای آنان برقراری نظم و امنیت و کاهش جرایم اجتماعی به منظور اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران است.
سرهنگ علی وطن دوست فرماندهی انتظامی شهرستان سرایان نیز با ابراز خرسندی از حضور ایثارگران در جمع پرسنل ناجا ،این حضور را مایه دلگرمی به پرسنل خدوم این نیرو توصیف و ابراز امیدواری نمود با همکاری مردم و مسئولین با پرسنل ناجا امنیت و آسایش خاطر مردم بیش از پیش تامین گردد.
وی افزود: ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان والامقام انقلاب اسلامی، خصوصا شهدای نیروی انتظامی، این هفته را به خانواده معزز شهدای گرانقدر، خانواده ایثارگران، جانبازان و کارکنان فداکار و خدوم ناجا تبریک و تهنیت عرض کرده و توفیقات روز افزون را تحت زعامت، ولی امر مسلمین و فرمانده معظم کل قوا برای تلاشگران عرصه نظم و امنیت و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال مسئلت دارد.