پیام رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به خانواده شهید خدمت «حبیب ذاکریان»

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۶
کد مطلب : ۳۵۶۴۶۶
معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی به خانواده شهید گرانقدر خدمت دکتر «حبیب ذاکریان» برای آن شهید معزز علو درجات مسئلت کرد.
پیام رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به خانواده شهید خدمت «حبیب ذاکریان»
به گزارش «ایثار»، متن پیام سعید اوحدی به شرح زیر است:

خانواده محترم شهید گرانقدر خدمت دکتر حبیب ذاکریان
سلامٌ علیکم
ایمان و اعتقاد به ارزش‌های والای اسلامی و انسانی میراث معنوی بزرگ مردانی است که راه و رسم ایثار را در ایران اسلامی رونق بخشیدند. ملت ایران به وجود چنین انسان‌های نیک سرشتی که در راه پاسداشت ارزش‌ها و کمک به انسان‌ها، ایثار و جانفشانی می‌کنند بر خود می‌بالد.
ایثار اجتماعی مدافعان سلامت در بحبوحه همه‌گیری ویروس کرونا، جانفشانی شهدا و ایثارگران معزز در دوران انقلاب و دفاع مقدس را برای ملت شریف ایران تداعی می‌نماید. فداکاری کادر محترم درمان به جهانیان نشان داد که تعهد و ارزش‌های والای ایثار و ازخودگذشتگی به همراه تخصص و علم‌اندوزی در هویت ملت ایران نهادینه شده است.
به یقین روح شهید خدمت «دکتر حبیب ذاکریان» فرزند شهید والامقام «سلیمان ذاکریان» به عنوان اولین شهید مدافع سلامت شهرستان شاهرود و سایر شهدای خدمت در حوزه سلامت همچون «دکتر محمد زارع» رییس بیمارستان لبافی نژاد در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان امام حسین (علیه‌السلام) محشور و همجوار است.
از ایزد منان برای آن شهید معزز علو درجات را آرزو می‌نمایم و سلامتی و سربلندی شما خانواده محترم را خواستارم.
سعید اوحدی
معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران

انتهای پیام/