حاجی زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سربیشه خبر داد:

مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدای سربیشه به مناسبت هفته ناجا

تاریخ انتشارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۹
کد مطلب : ۳۵۶۵۳۷
سرهنگ کارگر فرمانده انتظامی شهرستان سربیشه گفت : به برکت مجاهدت شهدا امنیت ایجاد شده است حال وظیفه ما اینست که احساس امنیت را در دل مردم ایجاد کنیم .
مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدای سربیشه به مناسبت هفته ناجا
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی هم زمان با شروع هفته نیروی انتظامی ، مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدای شهر سربیشه با حضور خانواده های معزز شهدا ،فرماندار ، فرماندهان و نیروهای نظامی و انتظامی و همچنین مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان برگزار شد.
   در این مراسم سرهنگ کارگر فرمانده انتظامی شهرستان ضمن عرض خیر مقدم به مسئولین گفت : به برکت مجاهدت شهدا امنیت ایجاد شده است حال وظیفه ما اینست که احساس امنیت را در دل مردم ایجاد کنیم .
  حجه الاسلام مردادی مسئول عقیدتی سیاسی انتظامی شهرستان نیز در سخنانی ضمن تجلیل از خانواده معظم شهدا به بیان رشادتها ، دلاور مردیها و فداکاریهای سبزپوشان نیروی انتظامی پرداخت و از خدمات شایان آنان به مردم قدردانی نمود .
در ادامه مراسم قبور مطهر شهدا با گلاب شستشو و با نثار گل بر سر مزار شهدا یاد و خاطره آنان علی الخصوص شهدای ناجا گرامی داشته شد .
گفتنی است شهرستان سربیشه در 65 کیلومتری بیرجند واقع شده،184شهید،58 جانباز و 6 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.