بمناسبت گرامیداشت هفته ناجا صورت گرفت :

مزار مطهر شهدای گمنام واقع در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان فردوس غباروبی و عطرافشانی شد

تاریخ انتشارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۲
کد مطلب : ۳۵۶۵۵۳
کاظم دوزنده رئیس بنیاد فردوس گفت: در این لحظه برای بیعت با شهدا و ولایت ، از عمق جان لبیک یا خامنه ای سرمیدهیم و دعوت شهدا را اجابت و از روح قدسی آنان استمداد و مدد میجوئیم.
مزار مطهر شهدای گمنام واقع در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان فردوس غباروبی و عطرافشانی شد
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ،همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، غبارروبی و عطر افشانی گلزار مطهر شهدای گمنام واقع در دانشگاه آزاد اسلامی با حضور خاندان معزز شاهد و ایثارگر و نیروهای نظامی،انتظامی و مسئولین با رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان فردوس برگزار شد.
کاظم دوزنده ضمن گرامیداشت هفته ناجا و یاد وخاطره شهدا بیان نمود: دلهای ما آکنده از مهر شهیدان و دستهایمان برای شفاعت به سویشان دراز است در این لحظه برای بیعت با شهدا و ولایت ، از عمق جان لبیک یا خامنه ای سرمیدهیم و دعوت شهدارا اجابت و از روح قدسی آنان استمداد و مدد میجوئیم انشاءا... که ما را در راه خدمت یاری فرمایند.
مدعوین در حین  ادای احترام به ساحت مقدس شهدای ناجا با خواندن فاتحه و غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدا با آنها تجدید پیمان نمودند.
گفتنی است شهرستان  فردوس در 200 کیلومتری مرکز استان واقع شده و دارای 200 شهید،که 12 شهید گرانقدر از شهدای ناجا است و 12 آزاده و 400 جانباز میباشد  که تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.