کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت،

یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم فردوس برگزار شد

3 آبان 1399 ساعت 10:27

جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد مقدس گفت: باید با توسل به این شهدای عزیز نگذاریم دشمنان و عوامل نفوذی، ما را از مسیر انقلاب اسلامی دور کنند.


به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ، همزمان با گرامیداشت هفته ناجا ، یادوراه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و شهدای محله مسجد ولیعصر شهرستان فردوس با حضور پرشور مردم شهیدپرور شهرستان و سخنرانی جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد مقدس  برگزار شد.
جواد کریمی قدوسی ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و یاد وخاطره شهدا بیان نمود: عزت کشور ایران به شهادت شهیدانی همچون کاظمی‌ها، حججی‌ها و سلیمانی‌هاست و باید این مکتب برای همه بویژه نسل جوان تبیین شود.
وی افزود: هدف از برگزاری یادواره شهدا و یادمان شهدای هشت سال دفاع مقدس ترویج فرهنگ ایثارگری و شهادت است ،تا از روح بلند آنان الگو بگیریم و از مشکلاتی که دشمنان برای ما ایجاد کرده اند براحتی عبور کنیم.
 کریمی قدوسی یادآور شد: تنها راه برون رفت از مشکلات پیش رو ، توکل به خدا و وحدت و عمل به وصایای شهدای عزیز است ، باید با توسل به این شهدای عزیز نگذاریم دشمنان و عوامل نفوذی ما را از مسیر انقلاب اسلامی دور کنند .
گفتنی است شهرستان  فردوس در 200 کیلومتری مرکز استان واقع شده و دارای 200 شهید، 12 آزاده و 400 جانباز میباشد  که تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.
 
 


کد مطلب: 356566

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/356566/یادواره-سردار-شهید-حاج-قاسم-سلیمانی-شهدای-مدافع-حرم-فردوس-برگزار

ايثار
  http://www.isaar.ir