اقتدار و امنیت کشور مدیون مجاهدت‌های شهیدان است

تاریخ انتشارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۳
کد مطلب : ۳۵۶۵۷۸
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: خانواده‌های معظم شهدا حق بزرگی بر گردن ملت، نظام و انقلاب دارند و عزت، امنیت و آسایش و اقتدار کشور و این مرز و بوم مدیون مجاهدت‌ها و رشادت‌های شهیدان و صبر و استقامت خانواده‌های سرافراز آنان است.
اقتدار و امنیت کشور مدیون مجاهدت‌های شهیدان است
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام عبدالرضا پورذهبی در دیدار با خانواده شهید «امیر سرتیپ محمود امان اللهی» از شهدای شاخص نیروی انتظامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و یادآوری رشادت‌های شهید امان اللهی گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا یک وظیفه و توفیق الهی است و پشتیبانی از این عزیزان، باعث استحکام و پایداری نظام و انقلاب می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه خانوده شهدا حق بزرگی بر گردن ملت، نظام و انقلاب دارند افزود: عزت، امنیت و آسایش و اقتدار کشور و این مرز و بوم مدیون مجاهدت‌ها و رشادت‌های شهیدان و صبر و استقامت خانوده‌های سرافراز آنان است.
رضا نجفی نیز در این دیدار خاطرنشان کرد: یقیناً خداوند به شهیدانی که جان خود را تقدیم اسلام و انقلاب کردند پاداش و اجر عظیمی عنایت خواهد فرمود. شهدا مجاهدان فی سبیل‌الله هستند که در راه خدا شهید شده و باید مسئولان قدر خانواده‌های معظم شهدا را دانسته و به مشکلات و خواسته‌های آنان توجه کنند. شهدا و ایثارگران با نثار بزرگترین سرمایه‌ وجودی خود، این امنیت را برای کشور به ارمغان آوردند.
مدیرکل بنیاد استان کردستان احیای آرمان‌های والای شهدا را یکی از مهم‌ترین وظایف مسئولان دانست و گفت: بایستی در انجام این مهم و ادامه دادن راه شهیدان، با اراده‌ و مصمم‌ حرکت کنیم.
شهید «محمود امان اللهی» در سال‌های پس از جنگ همواره با آسیب‌های جسمی ناشی از دوران اسارت و جنگ مواجه بود که در نهایت سال 79 به فیض شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/