شهدا اهل خدمت و ایثار بودند

تاریخ انتشارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۱
کد مطلب : ۳۵۶۵۸۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: شهدا اهل راز و نیاز، خدمت و ایثار بودند، آن‌ها با توکل به خداوند متعال مسیر حرکت خود را تعیین کردند و تا سرانجام مقصود پیش رفتند.
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری‌فر در راستای برگزاری یادواره شهدای نیروی انتظامی و روحانی شهرستان دلیجان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: شهدا هم خود و هم جامعه را ساخته‌اند و به همین دلیل است که نزد پروردگار پذیرفته‌شده‌اند. 
انصاری‌فر با اشاره به اینکه نیروی انتظامی سردمدار تأمین امنیت در جامعه است از زحمات و تلاش‌های سبزپوشان عرصه نظم و امنیت تقدیر کرد و گفت: برگزاری یادواره شهدا باعث خواهد شد که ما متوجه شویم شهدا برای چه جان خود را فدا کرده‌اند، هدف و مقصود آن‌ها چه بود و ما اکنون در این دوران چه مسئولیتی داریم و چگونه باید راه آن‌ها را ادامه دهیم. 
وی بابیان اینکه با جستجو در احوال شهدا متوجه می‌شویم شهیدان والامقام همیشه در حال کار، تلاش و کوشش بودند تصریح کرد: ما باید اخلاق و سیره آن‌ها را در زندگی سرلوحه اعمال خود قرار دهیم و قدردان شهدا و خانواده‌هایشان باشیم. 
انصاری‌فر با اشاره به اینکه ما باید حافظ ارزش‌های ایران اسلامی باشیم، گفت: با مطالعه وصیت‌نامه شهدا متوجه می‌شویم که باید اطلاعت از رهبری، پیروی از ولایت و دوری از گناه را در اولویت کارهای خود قرار دهیم.
انتهای پیام/