پیام تسلیت شهادت امام حسن عسگری (ع)

تاریخ انتشارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷
کد مطلب : ۳۵۶۶۱۶
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان در پیامی شهادت حضرت امام حسن عسگری (ع) امام یازدهم شیعیان را تسلیت گفت.
پیام تسلیت شهادت امام حسن عسگری (ع)
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان طی پیامی شهادت حضرت امام حسن عسگری (ع) امام یازدهم شیعیان را به عموم ملت و جامعه ایثارگری تسلیت گفت.
متن پیام به شرح ذیل است:
 
«باسمه تعالی»
وجود گرانبهای اهل بیت علیهم السلام در زندگانی ما موجبات برکات و نعمت های فراوانی هستند و از فیض وجود بابرکتشان همه انسان ها می توانند با اعمال و رفتار خود دنیا و آخرت خویش را بسازند.
امام حسن عسگری (ع) با همه‎‏ی اختناق و محدودیت‎‏های زمان توانست به بهترین وجه و در حد امکان نهضت مبارزه در مقابل ستمگران و حکام جور را حفظ کرده و این نهضت نهفته را هدایت نماید. آن حضرت، قطب دایره‏‎ی مبارزه بود و دیگران بر اطراف او دور می‎‏زدند. دوست ودشمن می‏‎دانستند که امام و پیروانِ او طرفدار حکومت واقعی و نجات دهنده‎‏ی اسلامند. امام حسن عسگری، با وجود همه‎‏ی فشارهای دستگاهِ جور عباسی و کنترل‎‏ها و مراقبت‏‎های بی‏ وقفه‎‏ی دولت مرکزی، یک سلسله فعالیت‏‎های سیاسی و اجتماعی و علمی در جهت حفظ اسلام و مبارزه با افکار ضداسلامی انجام داد سرانجام در چنین روزی امام حسن عسگری (ع) بوسیله زهر مسموم شد و به شهادت رسید.
اینجانب، فرارسیدن ٨ ربیع الاول  سالروز شهادت مظلومانه  اسوه صبر و فضیلت، حضرت امام حسن عسگری (ع) را به پیشگاه قطب عالم امکان امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و شیعیان و دلسوخته گان آن حضرت و جامعه ایثارگری تسلیت عرض می نمایم.
فریبرز نجفی
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران
استان چهارمحال و بختیاری
 
 
انتهای پیام/