شهادت و ایثارگری دو مولفه اقتدار انقلاب اسلامی است

تاریخ انتشارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۸
کد مطلب : ۳۵۶۶۲۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز شهادت و ایثارگری را دو مولفه اقتدار انقلاب اسلامی ایران دانست و تصریح کرد: انقلاب اسلامی برگرفته از مکتب حسینی (ع) و قیام عاشوراست و شهدای ما در تمامی عرصه‌ها به خوبی از آرمان‌های نظام اسلامی دفاع کردند.
شهادت و ایثارگری دو مولفه اقتدار انقلاب اسلامی است
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در آیین نکوداشت شهدای عرصه نظم و امنیت که با حضور خانواده‌های شهدای امنیت در محل مزار شهدای گمنام مدفون در نیروی انتظامی استان البرز برگزار شد، خون شهدا را ضامن بقای انقلاب اسلامی دانست و گفت: اگر کشور ما امروز در تمامی عرصه‌ها موفقیت کسب می‌کند مرهون خون شهدا و فرهنگ ایثارگری است.
وی ادامه داد: امروز فرهنگ ایثارگری در تمامی عرصه‌ها با ظهور و بروز خود باعث پایداری کشور و انقلاب و سبب اتحاد و هم‌دلی بیشتر ملت ما شده است. امروز ایران اسلامی در تمامی عرصه‌ها شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
وی شهادت و ایثارگری را دو مولفه اقتدار انقلاب اسلامی ایران دانست و تصریح کرد: انقلاب اسلامی برگرفته از مکتب حسینی (ع) و قیام عاشوراست و شهدای ما در تمامی عرصه‌ها به خوبی از آرمان‌های نظام اسلامی دفاع کردند.
مدیرکل بنیاد استان البرز بر ضرورت زنده نگه داشتن یاد شهدا تأکید کرد و افزود: همانگونه که مقام معظم رهبری می‌فرمایند «زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست» و امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا در جامعه یک ضرورت است.
رستمیان گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و نهادینه سازی فرهنگ ایثار و شهادت مهم‌ترین گام مقابله با توطئه‌های دشمنان است، دشمنان بدانند تا فرهنگ ایثار و شهادت در کشور ما زنده است ملت ما از هیچ تهدیدی هراس نخواند داشت.
انتهای پیام/