شهدا با تبعيت و پيروی از ولی زمان به درجات عالی رسيدند

تاریخ انتشارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۱
کد مطلب : ۳۵۶۶۲۹
سرپرست بنیاد استان همدان گفت: شهدا با تبعيت و پيروی از ولی زمان به درجات عالی رسيدند و با تقديم جان خود راه باعزت زيستن و چگونه زيستن را به ما نشان دادند.
شهدا با تبعيت و پيروی از ولی زمان به درجات عالی رسيدند
به گزارش «ایثار»، احمد عباسیه بزرگی در مراسم رونمایی از کتاب زندگینامه شهید شاخص نیروی انتظامی استان همدان که با حضور خانواده شهید «محمدمهدی بهرام‌لو» برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و تبریک هفته نیروی انتظامی  گفت: امروز رسالت ما ترويج فرهنگ ایثار و شهادت است، بايد اين روحيه را برای دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی ترويج و گسترش دهيم و در مسير ولايت حرکت کنيم.
وی بزرگداشت ياد و خاطره شهدا را عاملی برای مرور ایثارگری‌ها و رشادت‌های آنان در ذهن آحاد مختلف افراد جامعه دانست و بر ضرورت اين نوع برنامه‌های فرهنگی تأکید کرد.
سرپرست بنیاد استان همدان تصریح کرد: شهدا با تبعيت و پيروی از ولی زمان به درجات عالی رسيدند و با تقديم جان خود راه باعزت زيستن و چگونه زيستن را به ما نشان دادند و امروز هر آنچه داريم به برکت خون شهداست.
پس از پایان مراسم رونمایی کتاب از پدر شهیدان «محمد یلفانی»، «پیمان زارعی»، «محمدمهدی بهرام لو» و رزمنده دفاع مقدس «جعفر قره خانی» تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/