ضرورت نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت با حمایت از ایثارگران

تاریخ انتشاردوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۹
کد مطلب : ۳۵۶۷۶۸
مدیرکل بنیاد استان چهارمحال و بختیاری در ملاقات با ایثارگران گفت: اگر بخواهیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم نیازمند این هستیم تا جامعه ایثارگری خود را حمایت و از آنان الگوگیری کنیم.
ضرورت نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت با حمایت از ایثارگران
به گزارش «ایثار»، فریبرز نجفی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در ملاقات با ایثارگران استان پیگیر مشکلات جامعه ایثارگری شد و دستورات لازم در خصوص رفع مشکلات این عزیزان را صادر کرد.
مدیرکل بنیاد استان چهارمحال و بختیاری در حاشیه دیدار امروز با تبریک آغاز امامت و ولایت امام زمان (عج) به ایثارگران عنوان کرد: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس حماسه‌آفرینی کردند و امروز هم مانند همان سال‌ها در تمامی عرصه‌های جهاد و ایثار اجتماعی حضوری فعال و موثر دارند.
فریبرز نجفی با اشاره به این که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بدون تکریم ایثارگران ممکن نیست گفت: اگر بخواهیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم نیازمند این هستیم تا جامعه ایثارگری خود را حمایت و از آنان الگوگیری کنیم.
نجفی در ادامه با توجه به وضعیت استان در خصوص ویروس کرونا از ایثارگران خواست جهت حفظ سلامتی خود تا حد امکان از حضور در مکان‌های عمومی پرهیز کنند و پیگیر مشکلات خود از طریق تلفن 1616 باشند.
گفتنی است معاون تعاون و امور اجتماعی و مسئول مرکز مراجعات و ارتباطات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز در برنامه دیدار عمومی، پاسخگوی درخواست‌های خانواده‌های شهدا و ایثارگران بودند.
انتهای پیام/