امضای تفاهم‌نامه ساماندهی اشتغال ایثارگران استان ایلام

تاریخ انتشارسه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۹
کد مطلب : ۳۵۶۸۳۶
تفاهم‌نامه همکاری ساماندهی اشتغال ایثارگران و گلزارهای شهدا با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان به امضا رسید.
امضای تفاهم‌نامه ساماندهی اشتغال ایثارگران استان ایلام
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولید در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری ساماندهی اشتغال ایثارگران و گلزارهای منور شهدا که با حضور عبدالمالک شنبه‌زاده مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام روز دوشنبه پنجم آبان‌ماه برگزار شد، گفت: در استان ایلام شرایط بیکاری به گونه‌ای است که فشار زیادی را بر مردم وارد ساخته و جامعه ایثارگری با مشکلاتی مواجه هستند. امیدواریم با امضای تفاهم‌نامه‌ها، بخش اعظمی از آلام خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را مرتفع کنیم.
مدیرکل بنیاد استان ایلام با اشاره به دو تفاهم‌نامه ساماندهی اشتغال و مسکن ایثارگران، خاطرنشان کرد: تفاهم‌نامه‌هایی در خصوص اشتغال و مسکن ایثارگران در سفر مهندس اوحدی رییس سازمان بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و استانداری ایلام به امضا رسید که به صورت جدی در دست اقدام و پیگیری است و با اجرای این تفاهم‌نامه‌ها، مشکلات جامعه ایثارگری در این دو حوزه مرتفع خواهد شد.
وی با تاکید بر ضرورت انعقاد این تفاهم‌نامه تصریح کرد: کمک به تأمین اشتغال ایثارگران با استفاده از ظرفیت‌های موجود در دو دستگاه، تلاش در جهت ساماندهی طرح‌های خوداشتغالی و کارآفرینی مربوط به ایثارگران و کمک به گسترش فرهنگ گردشگری از مهم‌ترین اهداف این تفاهم‌نامه است.
در پایان این جلسه تفاهم‌نامه همکاری در خصوص ساماندهی اشتغال ایثارگران و گلزارهای منور شهدا میان اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و عبدالمالک شنبه‌زاده مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام امضا شد.
انتهای پیام/