"بدانید که من با چشم باز این راه را انتخاب کردم"

تاریخ انتشارسه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۰
کد مطلب : ۳۵۶۸۴۲
وصیت نامه جهادگر شهید محمد محمدی از شهرستان فیروزه
"بدانید که من با چشم باز این راه را انتخاب کردم"
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، جهادگرشهید محمد محمدی در دهم آبان 1337در روستای نجف آباد شهرستان فیروزه به دنیا آمد و در ششم آبان 1366 در جبهه شلمچه و عملیات کربلای پنج به شهادت رسید.پیکر پاکش در روستای نجف آباد و به عنوان تک شهید روستا به خاک سپرده شد.
وصیت نامه شهید محمد محمدی

به نام نامی خداوند بخشنده مهربان وصیت نامه ام را آغاز می کنم.
با درود و سلام به پیشگاه امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف و نایب برحقش امام امت و با سلام و درود به تمامی رزمندگان اسلام عزیز و با سلامی گرم به ارواح پاک شهدا و با سلام به امت حزب اله ایران.
این جانب محمد محمدی فرزند محمد حسین به یاری خدا و یاد امام زمان و با عشق به مولا حسین بن علی علیه السلام به عنوان جهادگر به خدمت در راه اسلام عزیز و به یاری رزمندگان اسلام مشغول به کار کوچکی هستم و امیدوارم که با انجام این کار ناچیزم خداوند از گناهانم درگذرد و آخر عمر مرا شهادت در راه خودش قرار دهد، انشاءاله. 
  به هر حال من که شاید لایق شهادت نباشم ولی اگر خداوند خواست که شهید شوم، زهی سعادت. 
اول، پیامی برای پدر و مادرم دارم که زحمت زیادی برای من کشیده اند و از آنها انتظار دارم که مرا به شاه شهیدان امام حسین علیه السلام ببخشند و از شهادتِ من ناراحت نباشند، همچنین از براداران و خواهران عزیزم و تمام دوستان و آشنایان هم همین انتظار را دارم. بدانید که من با چشم باز این راه را انتخاب کردم و از تمامی شما می خواهم که راه مرا ادامه دهید و نگذارید غارتگران کافر، به اسلام و مسلمین بتازند و نگذارید خون پاک شهیدانمان به هدر رود و در پایان از همگی التماس دعا دارم. کسانی که مرا می شناسند از من حقیر راضی باشند، من نیز از همگی راضی هستم. خداوند به امام امت عمر زیاد عطا فرماید وپیروزی را نصیب رزمندگان اسلام کند.
والسلام علیکم و رحمت اله            امضا محمد محمدی 
گفتنی است، شهرستان فیروزه از توابع استان خراسان رضوی است که در 140 کیلومتری مشهد مقدس واقع شده و پرونده 313 شهید، 490 جانباز و 40 آزاده در بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، سند افتخار غیورمردانی است که برای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانفشانی، فداکاری و مقاومت کردند و به انقلاب اسلامی عزت بخشیدند.