مدیریت جهادی لازمه تکمیل پروژه‌های مسکن ایثارگران است

تاریخ انتشارسه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۸
کد مطلب : ۳۵۶۸۵۸
مدیرکل بنیاد استان مرکزی گفت: با مدیریت جهادی همه‌ پروژه‌های مسکن خانواده‌های شاهد و ایثارگر را می‌توان تکمیل کرد.
مدیریت جهادی لازمه تکمیل پروژه‌های مسکن ایثارگران است
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری‌فر صبح سه‌شنبه ششم آبان ماه در نشست تخصصی با معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد مرکزی ضمن تبریک آغاز امامت حضرت مهدی (عج) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، گفت: کار جهادی، اخلاق‌مداری و رعایت قوانین و احترام ایثارگران باید سرلوحه کارها در بنیاد شهید و امور ایثارگران باشد.
وی با اشاره به سخن امام خمینی (ره) که فرمودند «خدمت به شهدا و ایثارگران خدمت به پیامبر اسلام (ص) است»، گفت: حضور در این نهاد توفیق بسیار بزرگی برای همه است و ان‌شاء‌الله بتوانیم از تک‌تک لحظات این خدمت به‌خوبی بهره ببریم.
انصاری‌فر گفت: اگر امروز تلاش می‌کنیم و گام بسیار کوچکی را در مسیر خدمت به جامعه معزز ایثارگری برمی‌داریم، بی‌شک رضایت خداوند را به‌عنوان پاداش به دست خواهیم آورد.
مدیرکل بنیاد استان مرکزی با اشاره به امضای تفاهم‌نامه‌های مسکن مهندس اوحدی در کشور و ایجاد فرصت‌های بالاتر و بهتر درزمینه خدمات‌رسانی به ایثارگران، افزود: امروز کشور ما در شرایط بسیار سخت و بی‌سابقه‌ای از نظر فشارهای استکبار جهانی قرار دارد اما با تأسی به فرهنگ ایثار و شهادت و با مدیریت جهادی در همین شرایط سخت کارها را به‌ خوبی انجام می‌دهیم و امیدواریم شرمنده شهدا نشویم.
وی با تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان‌ برای خدمت‌رسانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران گفت: حل مشکلات خانواده‌های معزز ایثارگران در زمینه تأمین مسکن باید به‌طور ویژه مدنظر همه مسئولان قرار بگیرد و اگر بستری لازم است فراهم شود و اگر اقدامی عملی نیاز است ما به‌عنوان یک سرباز می‌توانیم تلاش کنیم تا این دغدغه را از دوش خانواده‌های معزز برداریم.
انصاری‌فر گفت: در منطقه شهرک قائم کلان‌شهر اراک در زمینی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع ساخت ۲۶۴ واحد مسکونی برای ایثارگران در چهار بلوک چهار طبقه انجام‌شده که در حال حاضر از پیشرفت ۸۵ درصدی برخوردار است و امیدواریم با تأمین اعتبار بیشتر هر چه زودتر این پروژه تکمیل و تحویل خانواده‌های شاهد و ایثارگران معزز شود.
انتهای پیام/