>> حل مشکلات خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ضروری است | ايثار

حل مشکلات خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ضروری است

تاریخ انتشارسه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۶
کد مطلب : ۳۵۶۸۷۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در نشست با مدیرکل دادگستری استان حل مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران را امری ضروری دانست و گفت: عمل خیرخواهانه و خداپسندانه برای ایثارگران جزو حسنات محسوب می‌شود.
حل مشکلات خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ضروری است
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی سه‌شنبه ششم آبان ماه با حجت الاسلام اکبری مدیرکل دادگستری استان مازندران به منظور پیگیری مشکلات جامعه ایثارگری دیدار و گفت و گو کرد.
وی در این دیدار حل مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران را امری ضروری دانست و گفت: هر کسی که برای این قشر معزز با نیت خالص قدم بردارد و موجبات خشنودی آنان را فراهم کند این عمل خیرخواهانه و خداپسندانه جزو حسنات محسوب می‌شود و رضایت شهدا را به دنبال دارد.
مظلومی بابیان اینکه خدمت به خانواده‌های مکرم شهدا و ایثارگران و گره‌گشایی از مشکلات آنان یک کار دلی است، گفت: حضور فیزیکی در دستگاه‌ها و نشست با مدیران جهت پیگیری مشکلات جامعه معزز ایثارگری یکی از برنامه‌ها و وظایف ذاتی ما در بنیاد است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اشاره به اینکه مسئولیت ما در مقابل شهدا، ایثارگران و خانواده‌های معزز آنان بسیار سنگین است، عنوان کرد: همه ما باید وظیفه خود را در قبال این اسوه‌های صبر و استقامت به درستی انجام دهیم.
گفتنی است مدیرکل دادگستری استان مازندران در این نشست به صورت حضوری مشکل چهار خانواده شهید و ایثارگر را که دارای مشکل حقوقی بودند را مورد بررسی قرار داد.
 انتهای پیام/