خون شهیدان والامقام مایه قوام و ثبات درخت انقلاب است

تاریخ انتشارسه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۸
کد مطلب : ۳۵۶۸۸۶
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران خون شهیدان والامقام را مایه قوام و ثبات درخت انقلاب برشمرد و گفت: امروز جامعه اسلامی و همه‌کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می‌کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی هستند که در دفاع از ارزش‌های اسلامی که از اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) به ما ارث رسیده است، جان‌فشانی کردند.
خون شهیدان والامقام مایه قوام و ثبات درخت انقلاب است
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی صبح امروز سه‌شنبه با جمعی از ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی دیدار کرد و پیگیری‌های لازم جهت تسریع در روند پاسخگویی به درخواست ایثارگران را انجام داد.
وی در دیدار چهره به چهره در سه‌شنبه‌های تکریم ضمن تجلیل از صبر و استقامت خانواده‌های معظم شهدا، خون شهیدان والامقام را مایه قوام و ثبات درخت انقلاب برشمرد و گفت: امروز جامعه اسلامی و همه‌کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می‌کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی هستند که در دفاع از ارزش‌های اسلامی که از اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) به ما ارث رسیده است، جان‌فشانی کردند.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران با اشاره به عمده مشکلات ایثارگران در حوزه اشتغال و مسکن گفت: با تعامل خوبی که با چند بانک عامل در کل استان و نیز ادارات کل فنی و حرفه‌ای و نیز کار، تعاون و رفاه اجتماعی برقرار کرده‌ایم، ایثارگران با اولویت در این دو حوزه هدایت می‌شوند.
وی با اشاره به موج سوم کرونا و خطراتی که جانبازان و والدین شهدا را تهدید می‌کند، افزود: برای اینکه بتوانیم به ایثارگران عزیز و والدین معظم شهدا خدمت‌رسانی کنیم، فرایند ارتباطی از طریق روش‌های مجازی اطلاع‌رسانی شده است و به روسای شهرستان‌ها تأکید کردیم که اولویت حفظ سلامت جامعه هدف است لذا حتماً راه‌های ارتباط غیرحضوری و پیگیری امور مربوط به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را به‌صورت غیرحضوری انجام دهند.
انتهای پیام/