>> شهدا و جانبازان نیروی انتظامی مایه افتخار هستند | ايثار

شهدا و جانبازان نیروی انتظامی مایه افتخار هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۶
کد مطلب : ۳۵۶۹۰۶
مدیرکل بنیاد استان کرمان با اشاره به تعداد زیاد شهدای نیروی انتظامی کرمان، گفت: شهدا و جانبازان نیروی انتظامی مایه افتخار ما هستند.
شهدا و جانبازان نیروی انتظامی مایه افتخار هستند
به گزارش «ایثار»، احمد گروئی ساردو دوشنبه پنجم آبان ماه به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان دیدار کرد و با تشکر از تلاش‌ها و خدماتی که حافظان امنیت برای جامعه به ارمغان می‌آورند، گفت: سربازان جان‌برکف نیروی انتظامی در چشم مردم نماد آرامش، امنیت و اقتدار هستند.
گروئی ساردو  افزود: حضور ایشان در کنار مردم مایه دلگرمی و ایجاد حس امنیت در جامعه است. چون می‌دانند حافظان امنیت حتی به قیمت جان خود نمی‌گذارند جان هموطنان خود آسیب ببیند. ما همواره قدردان این شجاعت و بزرگ‌منشی بوده و هستیم.
مدیرکل بنیاد استان کرمان با اشاره به تعداد زیاد شهدای نیروی انتظامی کرمان، گفت: شهدا و جانبازان نیروی انتظامی مایه افتخار ما هستند و استان کرمان به‌واسطه موقعیت جغرافیایی خود همیشه در خط مقدم مبارزه با اشرار مسلح و قاچاقچیان مواد مخدر بوده و شهدای زیادی را نیز تقدیم این آب‌وخاک کرده است.
فرمانده انتظامی استان نیز در این دیدار با تشکر از حضور مدیران بنیاد در محل دفتر فرماندهی انتظامی، گفت: تلاش همکاران من در داخل شهرها و مرزها ایجاد امنیت پایدار در جامعه است و همکاران من با جان خود از امنیت مردم محافظت می‌کنند.
 انتهای پیام/