برخورد کارکنان بنیاد با ایثارگران باید متواضعانه باشد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۴
کد مطلب : ۳۵۶۹۸۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در دیدار با کارکنان بنیاد آمل گفت: نوع برخورد کارکنان با ایثارگران باید متواضعانه باشد.
برخورد کارکنان بنیاد با ایثارگران باید متواضعانه باشد
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی چهارشنبه هفتم آبان ماه در نشست کمیسیون احراز که با حضور کارکنان بنیاد آمل برگزار شد، گفت: خدمت در بنیاد مقدس‌ترین خدمت‌ها است و کارکنان این نهاد باید قدر خود را بدانند.
وی با اشاره به تکریم جامعه معزز ایثارگری افزود: نوع برخورد شما همکاران با خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان سرافراز باید متواضعانه باشد.
مدیرکل بنیاد استان مازندران پیگیری را بعنوان یک اصل مهم در جهت دستیابی به راهبردها و سیاست‌های بنیاد دانست و گفت: کار کردن برای ایثارگران را برای خود یک وظیفه بدانید و تمام تلاش خود را برای حل مشکل این قشر معزز بکار ببرید.     
مظلومی ضمن تشکر از زحمات و تلاش همکاران بنیاد مازندران در جهت خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری اظهار کرد:  باید خدمت خوب، شایسته و در شأن و منزلت ایثارگران ارائه دهیم که رضایتمندی را در پی داشته باشد.  
مدیرکل بنیاد استان مازندران تصریح کرد: در این دیدار چهره به چهره، همکاران خدوم بنیاد مسائل و مشکلات خود را در زمینه مسائل اداری بیان کردند که به سؤالات آنان پاسخ داده شد.
انتهای پیام/