ادای احترام به شهدا یک تکلیف است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۲
کد مطلب : ۳۵۶۹۹۵
استاندار مرکزی با اشاره به اينكه ادای احترام به شهدا یک تکلیف است، گفت: ما اكنون اگر به جايگاهی رسيده‌ايم به بركت خون‌های پاك شهيدان است.
ادای احترام به شهدا یک تکلیف است
به گزارش «ایثار»، سید علی آقازاده در سفر به شهرستان خنداب، با حضور در گلزار مطهر شهدای گمنام با نثار شاخه‌های گل به قبور مطهر شهدا با آرمان‌های والای شهدا تجدید میثاق کرد و گفت: عزت، اقتدار و سرافرازی نظام اسلامی برگرفته از خون شهداست و همه باید قدردان خون مطهر و مقدس شهدا باشیم.
استاندار مرکزی افزود: مسئولیت ما درواقع امانتی برای ادای دین به انقلاب و ارزش‌ها و خون شهدا و خدمت به مردم است که باید قدردان باشیم که خداوند این فرصت را عنایت کرد تا خادم مردم باشیم.
وی هدف از حضور بر سر مزار شهدا را تجدید میثاق دوباره با مقام شهیدانی که تمام دارایی خود را در راه دفاع از دین فدا کردند، دانست و با تأکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی محکم و باعزت درراه شهیدان گام برمی‌دارد، گفت: فرهنگ ایثار و شهادت باید همواره در دل‌وجان افراد زنده باشد و نسل جوان جامعه اسلامی با اهداف و آرمان‌های شهدا آشنا شده و در مسیر آنان گام بردارند.
آقازاده بااشاره به اينكه ادای احترام به شهدا یک تکلیف است، گفت: ما اكنون اگر به جايگاهی رسيده‌ايم به بركت خون‌های پاك شهيدان است، لذا همواره و در همه موفقيت‌های كنونی در عرصه‌های مختلف مديون رشادت‌ها و ايثار و ازخودگذشتگی شهدا هستيم.
 انتهای پيام/