تشریح فعالیتهای حوزه فرهنگی بنیاد کرمانشاه در شش ماه نخست سال‌جاری

تاریخ انتشارچهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۵
کد مطلب : ۳۵۷۰۰۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه فعالیت‌های حوزه فرهنگی بنیاد این استان در شش ماه نخست سال‌جاری را تشریح کرد.
تشریح فعالیتهای حوزه فرهنگی بنیاد کرمانشاه در شش ماه نخست سال‌جاری
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام هادی عسگری در آستانه فرارسیدن هفته وحدت و نیز 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی، اتحاد و همدلی تمامی مسلمانان را مهمترین برگ برنده در مبارزه و دشمنی با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار عنوان کرد و اقدامات و فعالیت‌های حوزه فرهنگی بنیاد کرمانشاه در شش ماه نخست سال‌جاری را تشریح کرد.
وی افزود: امروز با توجه به تحولات مهم و توطئه‌هایی که از سوی استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل در منطقه در حال تکوین و شکل‌گیری است، دنیای اسلام بیش از هرزمان دیگری به اتحاد، یکپارچگی و همدلی در برابر توطئه‌های شوم استکبار نیاز داشته و این باید سرلوحه همه امور قرار گیرد.
مدیرکل بنیاد استان کرمانشاه گفت: با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب در یکپارچگی هرچه بیشتر جهان اسلام و نیز الگوگیری از سبک زندگی شهدای گرانقدر، اتحاد و همدلی مسلمانان جهان اسلام تنها رمز پیروزی در مبارزه با توطئه‌های شوم نظام استکباری است.
حجت‌الاسلام عسگری به برخی فعالیت‌های بخش تبلیغات فرهنگی بنیاد استان در شش ماه نخست سال جاری پرداخت و گفت: برگزاری 84 مراسم ملی مذهبی مشتمل بر برنامه‌هایی همچون بزرگداشت سوم خرداد، هفتم تیر، هفته دفاع مقدس، سالگرد ارتحال امام (ره)، هفته دولت، سالروز ورود آزادگان و نیز عطرافشانی گلزار مطهر شهدا از جمله این فعالیت‌های فرهنگی است.
مدیرکل بنیاد استان کرمانشاه در ادامه برگزاری 340 برنامه فرهنگی در 26 حسینیه استان، برگزاری  18 یادواره شهدا در سطح 14 شهرستان استان و نیز برپایی 9 نمایشگاه را از جمله اقدامات این بخش برشمرد.
وی مشارکت در برپایی سه کنگره ملی نفس‌های سوخته، سالروز ورود آزادگان و الماس‌های درخشان با حضور مسئولان استان از جمله حضرت آیت اله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه را فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه تبلیغات عنوان کرد.
مدیرکل بنیاد استان کرمانشاه با یادآوری این مطلب که با همکاری شهرداری و مسئولان ذی‌ربط 183 معبر در مناطق استان به نام شهدای والامقام نام‌گذاری شده است، گفت: پانصد طرح تبلیغاتی و 174 تابلو از تصاویر شهدا در شش ماهه گذشته چاپ و تعویض شده است.
انتهای پیام/