خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران پشتوانه‌های کشور هستند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۵
کد مطلب : ۳۵۷۰۲۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی با اشاره به ظرفیت ارزشمند جامعه ایثارگران گفت: ایثارگران پایبندی خود به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در عمل به نمایش گذاشته‌اند و همواره پشتوانه‌ای قدرتمند در دفاع از کیان ایران اسلامی خواهند بود.
خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران پشتوانه‌های کشور هستند
به گزارش «ایثار»، سید عابس حسینی در شورای اداری با تأکید بر تکریم خانواده‌های شاهد و ایثارگر و خشنودی از توفیق خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ایثارگران پایبندی خود به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در عمل به نمایش گذاشته‌اند و همواره پشتوانه‌ای قدرتمند در دفاع از کیان ایران اسلامی خواهند بود.
وی افزود: صبر و شکیبایی خانواده‌های معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم الگو و درس بزرگی است. خانواده‌های شهدا در برابر توطئه دشمنان علیه کشور ایستادگی کرده و در تداوم خون مطهر شهدا از آرمان‌های نظام اسلامی و رهبری دفاع کرده‌اند.
مدیرکل بنیاد استان خراسان شمالی تصریح کرد: در جامعه امروز نیاز و ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیش‌ازپیش احساس می‌شود و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران بهترین مروجان و سفیران این فرهنگ هستند.
حسینی گفت: خانواده‌های شهدا همانند گذشته پایبندی خود به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در عمل به نمایش گذاشته و همواره پشتوانه‌ای قدرتمند در دفاع از کشور هستند.
 انتهای پیام/