کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

پیام تسلیت مدیر کل بنیاد مازندران در پی درگذشت مادر صبور سرداران شهید نوبخت

8 آبان 1399 ساعت 13:21

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در پی درگذشت مادر صبور سرداران شهید نوبخت پیام تسلیتی را صادر کرد.


((انا لله و انا الیه راجعون))
خانواده معظم سرداران شهید نوبخت
سلام علیکم
شهادت هنر مردان خداست و افتخاری بزرگ، اما والاتر از آن، هنر پدران و مادران بزرگوار و عزیزی است که با تقدیم فرزندان برومند و رشید و مومن خویش، برای اسلام و ایران افتخاری ماندگار آفریدند.
مادران شهدا که عزیزترین هستی خود را برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی فداکردند، اسوه های واقعی گذشت و ایثارهستند که در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت (ع) و با تأسی به سیره حضرت صدیقه کبری، فاطمه زهرا (س)، فرزندان شجاع و با ایمان تربیت و در دفاع از ارزش‌ها، تقدیم ایران اسلامی کردند.
رجاء واثق دارم، نام نیک آن مادر مومن و فداکار که در دامان پرمهر و محبت خود با تمسک به آموزه‌های قرآنی و فاطمی، فرزندانی مجاهد، ایثارگر و عاشورایی تربیت کرد، برای همیشه در تاریخ این سرزمین زنده و جاوید خواهد بود.
درگذشت ام الشهدا حاجیه خانم حلیمه بانکی مادر صبور سرداران شهید علیرضا و حمید رضا نوبخت را به ساحت مقدس حضرت ولی عصر ( عج )، مقام معظم رهبری مد ظله العالی، جامعه معزز ایثارگری خاصه بیت شریف و مکرم شهیدان گرانقدر نوبخت تسلیت عرض نموده، برای آن بانوی مومنه و فاضله رحمت واسعه الهی و هم نشینی با حضرت صدیقه طاهره ( س ) و فرزندان شهیدش و برای بازماندگان، صبر و بردباری مسألت دارم.
 هدایت مظلومی
 مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران
 


کد مطلب: 357106

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/357106/پیام-تسلیت-مدیر-کل-بنیاد-مازندران-پی-درگذشت-مادر-صبور-سرداران-شهید-نوبخت

ايثار
  http://www.isaar.ir