مدعیان حقوق بشر مدافعان اعمال ضد انسانی هستند

تاریخ انتشارپنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۲
کد مطلب : ۳۵۷۱۰۷
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: مدعیان حقوق بشر، مدافعان اعمال ضد انسانی و ضد اخلاقی هستند و خشم بیش از یک میلیارد مسلمان را بر انگیخته اند.
مدعیان حقوق بشر مدافعان اعمال ضد انسانی هستند
به گزارش ایثار واحد استان قم، حجت الاسلام حسن هنرمند در جلسه شورای معاونان و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: استعمارگران و استثمارگران با حرکت های احمقانه زبونی دشمنان اسلام  و انحطاط و لا ابالی گری فرهنگ غرب را به رخ جهانیان می کشانند.

 وی تاکید کرد: کسانی که به بهانه آزادی بیان به ساحت خاتم رسولان، پیامبر مهر و رحمت توهین می کنند، نه تنها آسیبی به این شخصیت عظیم انسانی نزده بلکه این حرکت های شنیع و غیر انسانی موجب بیداری هرچه بیشتر ملت ها شده و روند گرایش به  اسلام را سرعت بخشیده و دشمنان اسلام را زبون تر می سازد.

وی اضافه کرد: بحث هایی مانند حقوق بشر و آزادی بیان پوششی است برای جنایات وحشیانه دولت های غرب علیه ملت های آزاده، با کشتار، چپاول و تخریب شهرها و توهین به اعتقادات و باورهای ایشان که امروز خشم بیش از یک میلیارد مسلمان را موجب شده است.

حجت الاسلام هنرمند تصریح کرد: این سیاست های کثیف تنها برای کسب منافع این دولت ها است و اگر نه چرا در این همین کشورها تردید در خصوص هولوکاست و سخن علیه جنایات اسرائیل جرم است و در این حوزه ها دیگر آزادی بیانی وجود ندارد .