کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مدعیان حقوق بشر مدافعان اعمال ضد انسانی هستند

8 آبان 1399 ساعت 13:22

مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: مدعیان حقوق بشر، مدافعان اعمال ضد انسانی و ضد اخلاقی هستند و خشم بیش از یک میلیارد مسلمان را بر انگیخته اند.


به گزارش ایثار واحد استان قم، حجت الاسلام حسن هنرمند در جلسه شورای معاونان و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: استعمارگران و استثمارگران با حرکت های احمقانه زبونی دشمنان اسلام  و انحطاط و لا ابالی گری فرهنگ غرب را به رخ جهانیان می کشانند.

 وی تاکید کرد: کسانی که به بهانه آزادی بیان به ساحت خاتم رسولان، پیامبر مهر و رحمت توهین می کنند، نه تنها آسیبی به این شخصیت عظیم انسانی نزده بلکه این حرکت های شنیع و غیر انسانی موجب بیداری هرچه بیشتر ملت ها شده و روند گرایش به  اسلام را سرعت بخشیده و دشمنان اسلام را زبون تر می سازد.

وی اضافه کرد: بحث هایی مانند حقوق بشر و آزادی بیان پوششی است برای جنایات وحشیانه دولت های غرب علیه ملت های آزاده، با کشتار، چپاول و تخریب شهرها و توهین به اعتقادات و باورهای ایشان که امروز خشم بیش از یک میلیارد مسلمان را موجب شده است.

حجت الاسلام هنرمند تصریح کرد: این سیاست های کثیف تنها برای کسب منافع این دولت ها است و اگر نه چرا در این همین کشورها تردید در خصوص هولوکاست و سخن علیه جنایات اسرائیل جرم است و در این حوزه ها دیگر آزادی بیانی وجود ندارد .


کد مطلب: 357107

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/357107/مدعیان-حقوق-بشر-مدافعان-اعمال-ضد-انسانی-هستند

ايثار
  http://www.isaar.ir