ارتباطات بنیاد خراسان رضوی با مسئولان استانی بسیار مطلوب است

تاریخ انتشارپنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۴
کد مطلب : ۳۵۷۱۱۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی گفت: ارتباطات بنیاد در مشهد و شهرستان‌ها با فرمانداران، نمایندگان مجلس، امامان جمعه و سایر مسئولان بسیار مطلوب است و همکاری خوبی با یکدیگر داریم.
ارتباطات بنیاد خراسان رضوی با مسئولان استانی بسیار مطلوب است
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام حسین معصومی در نشست بررسی مشکلات ایثارگران که با حضور علی‌اصغر گرجی‌زاده مشاور حقوقی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارشنبه هفتم آبان ماه در سالن شهید هاشمی‌نژاد برگزار شد به ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و عملکرد بنیاد پرداخت و گفت: برنامه سالانه بنیاد برای نخستین بار در خراسان رضوی طراحی و اجرا شد تا ارزیابی شهرستان‌ها بر اساس توانمندی فردی و مجموعه کاری رصد شود.
وی افزود: سه برنامه سفر به شهرستان‌ها طی سه سال اخیر انجام شده است که دور اول دیدار با فرمانداران و امامان جمعه و بیان سیاستهای بنیاد، مرحله دوم دیدار با جامعه ایثارگری، برگزاری میز خدمت و تشکیل جلسات شورای هماهنگی امور ایثارگران و دور سوم بررسی مصوبات جلسات قبل که شامل مسکن، اشتغال، ساماندهی گلزار شهدا، تکریم ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بود، مورد بررسی قرار گرفت. در دور سوم سفر شهرستانی با حضور در دورترین روستاهای شهرهای استان با خانواده‌های شهدا و ایثارگران دیدار و دستور پیگیری جهت رفع مشکلات این عزیزان صادر شد.
مدیرکل بنیاد استان خراسان رضوی به سیاست‌های داخلی بنیاد اشاره کرد و افزود: با همفکری و تشکیل جلسات مستمر با روسای شهرستان‌ها و شورای معاونین به یک برنامه واحد اجرایی رسیدیم.
وی به برنامه‌های فرهنگی و برگزاری کنگره ملی قریب به 18 هزار شهید استان در اواسط سال آینده اشاره کرد و گفت: هم‌افزایی خوبی در خصوص برگزاری یادواره شهدای والامقام در شهرستان‌ها بین بنیاد، سپاه و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بوجود آمده است.
حجت الاسلام معصومی تاکید کرد: طی 18 سال اخیر هیچ زمینی به ایثارگران واگذار نشده بود که با مطالبه‌گری مدیران و کارکنان این نهاد مقدس، بیش از 44 هزار مترمربع زمین در مشهد جهت احداث واحدهای مسکونی به خانواده‌های شهدا واگذار می‌شود که امیدواریم در سفر رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مشهد مقدس، کلنگ احداث آن به زمین زده شود.
وی در خصوص برخی از سرمایه‌های متروکه بنیاد گفت: کارخانه رب‌جام شاهد تربت جام پس از 17 سال تعطیلی با پیگیری‌های مکرر از 20 شهریور امسال راه اندازی شده است. ارتباطات بنیاد در مشهد و شهرستان‌ها با فرمانداران، نمایندگان مجلس، امامان جمعه و سایر مسئولان  بسیار مطلوب است و همکاری خوبی با یکدیگر داریم.
انتهای پیام/